Lokal z bardzo solidnym najemcą na warszawskiej Pradze Południe

Warszawa

stopa zwrotu: 6,50%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 057 000 PLN + 23% VAT

lokal z najemcą

Lokal z bardzo solidnym najemcą na warszawskiej Pradze Południe

Sprzedam lokal wynajęty renomowanej firmie prowadzącej sprzedaż specjalistycznym sprzętem. Położony jest na parterze budynku mieszkalnego, posiada szerokie witryny i jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest uniwersalny - umożliwiający wszechstronne wykorzystanie (zgoda na sprzedaż alkoholu, ogródek, możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej, miejsce na montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji), o powierzchni prawie 100 m2 i przynależnym miejscem postojowym. W okolicy intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z punkami usługowo-handlowymi oraz znaczna liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Ogłoszenie archiwalne

Umowa najmu została zawarta na czas określony, do końca 2024 roku, z bezpieczną stawką czynszu na poziomie ok. 60 zł/m2. Coroczna waloryzacja czynszu o inflację. Wszystkie koszty związane z utrzymaniem lokalu ponosi najemca. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu bez konieczności wnoszenia opłaty przekształceniowej. Najemca reguluje płatności bez żadnych opóźnień, zatem inwestor może liczyć na stały i stabliny dochód.

Więcej informacji: tel. Kamil: 603 253 718 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).

numer ogłoszenia: 680