Lokal wynajęty na bank

aglomeracja śląska

stopa zwrotu: 9,56%sprawdź jak ją liczymy

cena: 3 185 000 PLN +23% VAT

placówka bankowa

Lokal wynajęty na bank

Na sprzedaż budynek stojący na działce przekraczającej 1700m2, w całości wynajęty jednemu z najpopularniejszych banków w Polsce. Obiekt znajduje się w w dynamicznie rozwijającej się aglomeracji śląskiej, przy głównej ulicy miasta, generującej znaczny ruch samochodów przemieszczających się po całej metropolii. W najbliższym otoczeniu są także ciągi komunikacji miejskiej, stacja benzynowa oraz inne punkty usługowe. Najemca prowadzi biznes w lokalu nieprzerwanie od blisko 20 lat. W placówce znalazł się pierwszy bankomat w mieście.

Umowa z bankiem została niedawno przedłużona do 2022r. Przed samym lokalem znajdują się miejsca postojowe, a z tyłu własny, przynależny do budynku parking.

 

Jedynym kosztem pomniejszającym wpływy z tytułu najmu jest podatek od nieruchomości. Uwzględniając wpływy z najmu oraz cenę sprzedaży obiektu, nieruchomość zapewnia inwestorowi pewną i atrakcyjną stopę zwrotu 9,56%

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).