Żabka w okresie zamkniętym

miasto w woj. wielkopolskim

stopa zwrotu: 7,49%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 094 400 PLN + 23% VAT

sprzedam Żabkę

Żabka w okresie zamkniętym

Na sprzedaż Żabka w mieście powiatowym województwa wielkopolskiego. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego, wielorodzinnego budynku i posiada dużą witrynę widoczną od ulicy. Na zewnątrz liczne miejsca parkingowe. Umowę najmu podpisano w 2011r. na okres 3+7 lat. Żabka obecnie znajduje się w tzw. okresie zamkniętym, bez możliwości wypowiedzenia umowy.

Czynsz jest corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji ogłoszony przez GUS. Współpraca z najemcą układa się bardzo dobrze. Sklep cieszy się zainteresowaniem okolicznych mieszkańców o czym najlepiej świadczy fakt, że Żabka nie skorzystała z możliwości wypowiedzenia najmu w pierwszych 3 latach umowy. Wszystkie koszty eksploatacyjne refakturowane są na najemcę.

 

Grunt we własności, dzięki czemu nowy właściciel nie ponosi kosztów użytkowania wieczystego. Jedyną opłata publiczno-prawną uiszczaną przez inwestora jest podatek od nieruchomości.

Do ceny sprzedaży należy doliczyć VAT.

 

Rentowność obliczono sumując roczne przychody z najmu i pomniejszając je o koszty nieruchomości. Otrzymany wynik podzielono przez cenę sprzedaży. W odniesieniu do aktualnych parametrów finansowych lokal generuje roczną stopę zwrotu 7,49%.

 

Więcej informacji: tel.  505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany"

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).