Freshmarket w okresie zamkniętym

duże miasto w woj. zachodniopomorskim

stopa zwrotu: 8,41%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 300 000 +23% VAT

lokal usługowy

Freshmarket w okresie zamkniętym

Na sprzedaż lokal wynajmowany przez sieciowego najemcę, Freshmarket. Nieruchomość położona jest przy głównej ulicy dużego miasta w województwie zachodniopomorskim, w nowoczesnym budownictwie. Przed samym budynkiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, a także miejsca postojowe. Lokal na parterze, z bardzo dobrą ekspozycją witryn w kierunku głównej ulicy.
Ogłoszenie archiwalne

Umowę zawarto w 2013r. na 10 lat. Obecnie najem w okresie zamkniętym, najemca nie ma możliwości wypowiedzenia umowy. Grunt objęty prawem własności. W skład kosztów związanych z nieruchomością wchodzi podatek od nieruchomości oraz czynsz do wspólnoty.

 

Najemcą jest znana i obecna na terenie całej Polski sieć spożywcza, licząca ponad 500 sklepów. Ze względu na renomę i sieciowość najemcy, nabywca nieruchomości może liczyć na pewne przychody z tytułu najmu oraz długoterminową współpracę.

 

Wysoką rentowność wynoszącą ponad 8% obliczyliśmy  bazując na rocznych przychodach i cenie sprzedaży. Od przychodów odjęto podatek od nieruchomości oraz koszty do wspólnoty.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).