Na sprzedaż retail park z sieciowymi najemcami w woj. łódzkim

aglomeracja łódzka

stopa zwrotu: 7,84% sprawdź jak ją liczymy

cena: 11 200 000 PLN + 23% VAT

retail park

Na sprzedaż retail park z sieciowymi najemcami w woj. łódzkim

Nieruchomość położona jest w jednym z dużych miast woj. łódzkiego w ramach aglomeracji łódzkiej. Obiekt jest w całości wynajęty rozpoznawalnym, sieciowym najemcom. Vis a vis witryn retail parku znajduje się główne wejście do dyskontu ogólnospożywczego będącego stabilnym generatorem ruchu. Retail park oraz market spożywczy posiadają wspólne parkingi i zjazd z drogi głównej. Bardzo dobra ekspozycja retail parku na główną drogę.

W okolicy intensywna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz instytucje oświatowe, sklepy. Przed budynkiem dostępny duży parking dla klientów, umożliwiający również obsługę dodatkowych najemców np. paczkomat.

Umowa została zawarta m.in. z Pepco - europejską siecią dyskontów, oferującą odzież i produkty dla domu. W Polsce sieć rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat oraz jest najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej i wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych.

Z najemcami zostały podpisane umowy na czas określony z możliwością przedłużenia na kolejne okresy. Większość umów obowiązuje do roku 2027 z opcją wydłużenia na kolejne okresy.

Więcej informacji: tel. Marcin: 783 376 200 lub Artur: 505 013 110 lub bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).

numer ogłoszenia: 787