Aparthotel przy ulicy Sarniej w Karpaczu - Inwestycja Green Mountain Resort

Karpacz

stopa zwrotu: 7,80%sprawdź jak ją liczymy

cena: 350 000 zł + 23% VAT

condohotel

Aparthotel przy ulicy Sarniej w Karpaczu - Inwestycja Green Mountain Resort

Na sprzedaż apartament hotelowy w inwestycji - typu condohotel - Green Mountain Resort w Karpaczu. Obiekt w budowie, oddanie 11-2018. Lokal znajduje się w budynku hotelowym o podwyższonym standardzie. W budynku dostępne dla gości SPA, basen, recepcja, restauracja. Najemcą jest doświadczony operator hotelowy Osada Śnieżka, prowadzący już podobne obiekty w Szklarskiej-Porębie (Blue Mountain Resort) i Łomnicy (Osada Śnieżka).
Ogłoszenie archiwalne

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i posiada widok na zieleń.  Powierzchnia lokalu to około 30 m2, w skład której wchodzi łazienka, korytarz, pokój wraz z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy przestronny balkon i miejsce parkingowe. Apartament jest wykonany z najwyższej jakości materiałów w standardzie „pod klucz”. 

 

Konstrukcja inwestycji jest zbliżona do zakupu mieszkania na wynajem. Inwestor kupuje lokal niemieszkalny w budynku hotelowym (w całym kompleksie zaplanowano 137 pokoi hotelowych i 130 apartamentów). Dla lokalu zostanie założona indywidualna księga wieczysta wraz z wpisem odrębnej własności dla inwestora. Jednocześnie deweloper (operator hotelu) podpisuje z właścicielem lokalu umowę najmu na czas określony 10 lat (do roku 2028) z opcją najemcy na przedłużenie o kolejne 5 lat (do roku 2033).

 

Miesięczny czynsz najmu to 2.273 zł netto + 23% podatku VAT. Istnieje możliwość skorzystania z pobytu właścicielskiego w liczbie 14 dni w roku.

 

 

Więcej informacji: wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".
 
Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).